Home Aktualności Informacje ze świata Zobacz zwiastun Hospitalite
Zobacz zwiastun Hospitalite
czwartek, 31 marca 2011 17:51

Zwycięzca sekcji Japanese Eyes na ubiegłorocznym Tokijskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym, Hospitalité Kojiego Fukady, zadebiutuje w kwietniu w japońskich kinach. To komedia ukazująca w krzywym zwierciadle życie współczesnej japońskiej rodziny, której spokój burzy pojawienie się tajemniczego nieznajomego. Scenariusz Hospitalité oparty został na sztuce grupy teatralnej Seinenden, współproducentów filmu. W ubiegłym tygodniu obraz pokazano na trwającym właśnie festiwalu filmowym w Hongkongu.

Mikio Kobayashi prowadzi małą rodzinną drukarnię na parterze swojego domu, w którym zamieszkują też jego druga żona Natsuki, córka z pierwszego małżeństwa Eriko oraz rozwiedziona siostra Seiko. Pewnego dnia zgłasza się do nich Hanatoro Kagawa, który utrzymuje, że przed laty jego ojciec pomógł rodzinie Kobayashi rozkręcić biznes. Ponieważ jeden pracowników zachorował, Miko proponuje mężczyźnie posadę w drukarni. Ten ochoczo przyjmuje ofertę i ku zaskoczeniu gospodarzy zajmuje jeden z ich wolnych pokoi. Wkrótce pojawia się Annabelle, cudzoziemka, która, jak twierdzi Hanatoro, jest jego żoną. Od tego momentu życie Kobayashich wywraca się do góry nogami.

Hospitalité, znany też jako Kantai, ma zadebiutować na ekranach 23 kwietnia. Zwiastun produkcji można obejrzeć w serwisie YouTube.

Źródło: Strona oficjalna

 

Aby dodawać komentarze konieczna jest rejestracja w serwisie.