Home Aktualności Informacje ze świata Asano, Sanada, Kikuchi w amerykańskiej wersji 47 roninów
Asano, Sanada, Kikuchi w amerykańskiej wersji 47 roninów
środa, 02 marca 2011 19:39

Najsłynniejsza samurajska opowieść doczeka się pierwszej anglojęzycznej wersji za sprawą Keanu Reevesa i studia Universal Pictures. Dziś oficjalnie ogłoszono, że zdjęcia do 47 Roninów rozpoczną się 14 marca na Węgrzech. Główną gwiazdą produkcji będzie Keanu Reeves jako wyrzutek, który przyłącza się do planowanej wendetty. Do projektu dołączyła czwórka popularnych japońskich aktorów: Hiroyuki Sanada (Samuraj Zmierzch) jako przywódca roninów Kuranosuke Oishi, Kou Shibasaki (Battle Royale) jako jego córka Mika, Tadanobu Asano (Ichi The Killer) jako Kozukenosuke Kira, a także Rinko Kikuchi (Norwegian Wood) jako tajemnicza Lady Mizuki.

W informacji skierowanej do prasy producenci zapowiadają epicki przygodowy film fantasy 3D oraz oszałamiające lokacje i wielkie bitwy, które mają zilustrować opowieść o 47 roninach w niespotykany dotychczas sposób. Reżyserem filmu jest Carl Erik Rinsch (The Gift). Planowana data premiery to 11 listopada 2012 roku.

Źródła: Twitch, Tokyograph

 

Komentarze  

 
#1 Gaijin 2011-03-03 06:43
Mam nadzieję, że nie zabraknie "ostatniego samuraja" Toma Cruise'a. Wstyd byłby, gdyby pośród aż 47 roninów brakło dla niego miejsca ;P
 
 
#2 almaaghra 2011-03-03 23:04
Zawsze mi się wydawało, że to nie jest typowo hollywoodzka opowieść. Ale jak widać Hollywood znalazło receptę i będą wielkie bitwy i fantasy 3D;)
 

Aby dodawać komentarze konieczna jest rejestracja w serwisie.